language TÜRKÇE      language ENGLISH      language FRANÇAIS     

4 - 5 Kasım tarihlerinde Mu Suites The Hotel ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Sağlıklı Yaşam Farkındalığı Kampı hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.


Sağlıklı Yaşam Farkındalığı Kampı
CUMARTESİ
07:30 08:30 SCİO -Quantum Biofeedback
09:00 10:00 Kahvaltı
10:30 12:30 Nefes Teknikleri ve Nefes Farkındalıkları  
12:30 13:30 Serbest zaman/Yemek
13:30 15:00 Pilates
15:00 16:00 Dinlenme
16:00 17:30 Qigong
19:00 22:00 Yemek-Sohbet ve gece meditasyonu
PAZAR
07:30 08:30 Qigong
09:00 10:00 Kahvaltı
10:30 12:30 Reiki-Chakra 
12:30 13:30 Serbest zaman/ Yemek
13:30 15:00 Pilates
15:00 16:00 Dinlenme
16:00 17:30 Tibet Çanakları ile Meditasyon
19:00 22:00 Yemek-Sohbet ve gece meditasyonu


SCİO -Quantum Biofeedback için özel seans almak isteyenlerin workshop öncesi rezervasyon yaptırmalarını rica ederiz.  

Kampımız 3 kasım saat 20:00'de tanışma yemeği ile başlayıp, 6 kasım sabah kahvaltısı ile sona erecektir.Sağlıklı Yaşam Farkındalığı Kampı

1- Nefes ve Nefes Teknikleri, Nefes Farkındalığı: NESRİN GENÇAYDIN
Yaşamınızın bir parçası olan Nefesin, Nefes teknikleri ile farkındalık yaratılarak daha sağlıklı bir  yaşam şekline dönüştürebiliriz. Nefes çalışmaları ile zihin ve beden arasında bağ kurarak, fiziksel ve duygusal rahatsızlıklarımızı iyi edebilme becerisi edinebiliriz. Günlük yaşam kalitemiz bilinçli alınıp verilen doğru Nefesden geçer.

2- Reiki-Chakra:  NESRİN GENÇAYDIN
Herkeste bulunan Evrensel yaşam enerjisidir. Reiki Usui tekniklerini öğrenerek kendimize ve başkalarına şifa enerjisi yollayabiliriz. Doğu kültürü bilgilerine göre, çakralar vücudumuzdaki enerji, yaşam gücü, hayat enerjisi merkezlerdir. Enerji bedeninin üzerinde omurga boyunca 7 tane çakra olarak dizilir ve her bölgenin organları ve duygu durumuna etki eder. Her çakranın kendine göre dönme hızı vardır, duygu durumlarına göre dönme dönüş hızları bozulabilir. Çeşitli hastalıkların sebepleri de olabilir. Çakra çalışmaları ile bozulan dönüş hızları tekrar dengeye getirilebilir. 

3- Tibet Çanakları ile Ses Terapi ve  Meditasyon: NESRİN GENÇAYDIN
Tibet Çanakları ile bir tür  ses terapi yapılabilir. Amaç, çanaklardan yayılan değişik frekanstaki  ses titreşimlerinin vücuda işlemesi ile dengesi bozulmuş hücrelerin yeniden dengeye kavuşmasına yardımcı olup, vücudun rahatsız bölümlerinin eski sağlıklı duruma ve olması gerekli frekansa gelmesini sağlar. Fiziksel, ruhsal, bedensel huzura gelmemizi sağlar.

4- Chi Gong: ALİ TOP
Anavatanı Çin olan ama kökleri Şamanik kültüre kadar dayanan bir enerji çalışmasıdır. Bu sistem fiziksel perfonmansımızı etkileyen  bedenimizin tüm alanlarına dokunur. Kas gücü dayanıklılık, hareketlilik, esneklik, solunum ve solunum kapasitesidir. Aynı zamanda yapılan her türlü sporu destekleyen bir çalışma türüdür. Bir olumlu etkisi de gevşemeye ve mental rahatlığa yöneliktir. CHİ GONG çalışmaları bedensel performansımızı artırmaya yönelik olsa da içinde taşıdığı asıl anlam insanın yaşam biçimini evrenle olan bağlantısını ve akışını kapsar. 

5- Pilates: CEMİLE TOP
Çalışma mat üzerinde germe, esneme üzerine yoğunlaştırılmış, vücudumuzu tanımak,  farkında olmadığımız duygu ve hislerimizi fark etmek için geliştirilmiş etkili bir çalışma tekniğidir. 

6- Eductor –Scio: KAMİLE BAYRAK
Quantum Biofeedback çok değerli bilim adamları tarafından tasarlanmış, her şeyin enerjiden ibaret olduğu ve fiziksel, ruhsal, zihinsel her organımızın, düşüncemizin, duygumuzun kendine ait titreşim frekansına sahip olduğu gerçeği üzerinden çalışan enerji dengeleme cihazlarıdır.  

Sistem el-ayak bileklerinize ve başınıza bağlanan elektrotlar vasıtası ile bedenin titreşim frekanslarını düzenleyerek blokajların çözülmesine, enerji akışının düzenlenmesine yardımcı olmaktadır. 
Sağlıklı, dengeli ve zinde bir yaşam için bütünsel olarak arınmak ve titreşimsel frekansınızı dengelemek ve yükseltmek ileri teknoloji ürünleri EDUCTOR ve SCİO ile mümkün…